AGDELMIX – Serwis AGD Rybnik

Naprawa okapów

Home  >>  Naprawa okapów

naprawa okapów kuchennych RybnikOkap kuchenny pełni w każdej kuchni bardzo ważna funkcję, gwarantując usuwanie wszystkich lotnych zanieczyszczeń, w szczególności zaś tłustych oparów z procesu gotowania. Ich osadzanie się na meblach i ścianach wpływa niekorzystnie na estetykę, oraz na atmosferę panująca w pomieszczeniu kuchennym, toteż warto zadbać o to, aby jednak okap działał jak najbardziej sprawnie, i odbierał wszystkie zanieczyszczenia odprowadzając je do przewodu wentylacyjnego.

Tak samo jak w każdym innym przypadku urządzeń AGD, tak też w przypadku okapów kuchennych możliwe są różnorodne ich uszkodzenia, wynikające zarówno z wad konstrukcyjnych, zwykłego zużywania się sprzętu, jak i naszych błędów eksploatacyjnych. Aby uniknąć niepotrzebnych awarii warto pamiętać o tym, aby:

  • Okap kuchenny podłączać zawsze do sprawnego przewodu wentylacyjnego
  • Systematycznie wymieniać filtr na którym osadzają się zanieczyszczenia. Nadmiernie zabrudzony filtr prowadzi do nadmiernych obciążeń wentylatora, który wskutek tego może się uszkodzić.

Ewentualne uszkodzenia w większości przypadków będą kwalifikować się do naprawy, aczkolwiek niezbędne będzie sprawdzenie zakresu uszkodzeń niesprawnego okapu. Dopiero po przeglądzie sprzętu i wnikliwej analizie możliwe będzie stwierdzenie czy naprawa okapu jest możliwa oraz czy jest w ogóle opłacalna.

Przeprowadzane przeze mnie naprawy okapów kuchennych objęte są tak jak w każdym innym przypadku gwarancją, dzięki czemu masz pewność, iż po powrocie z serwisu okap będzie działał bez problemów przez długi czas.

Wszystkie naprawy zmywarek realizowane przeze mnie są objęte gwarancją, dzięki której masz pewność, że po powrocie z naprawy przez długi czas nie będzie żadnych problemów z danym elementem.

W celu przeprowadzenia analizy uszkodzeń Twojego okapu kuchennego zadzwoń do mnie pod numer 694 143 697.
Ustalimy dogodny termin, w którym przyjadę i zajmę się naprawą Twojego okapu kuchennego, aby mógł posłużyć jeszcze przez długi czas.
Na terenie Rybnika dojazd do klienta GRATIS!