AGDELMIX – Serwis AGD Rybnik

Naprawa pralek i pralnic

Home  >>  Naprawa pralek i pralnic

naprawa pralek i pralnic przemysłowychPralka to jedno z bardziej niezbędnych urządzeń elektrycznych w każdym gospodarstwie domowym. Czasy prania ręcznego (poza pewnymi szczególnymi wyjątkami) bezpowrotnie już odeszły. Obecnie w każdym gospodarstwie domowym znajduje się pralka i trudno sobie wręcz wyobrazić, aby mogła stać uszkodzona przez dłuższy czas. Z reguły w ciągu kilku dni nawet w najmniej licznej rodzinie nazbiera się wystarczająco prania, aby uruchomić pralkę.

Jednakże, tak samo jak każde inne urządzenie elektryczno mechaniczne, także i pralka może ulec uszkodzeniom, które z reguły można naprawić. Z reguły też jest to rozwiązaniem o wiele bardziej ekonomicznym w stosunku do zakupu nowej pralki. Zresztą, każdy kto wydał spore pieniądze na nowoczesną pralkę, nawet nie dopuszcza do siebie myśli, aby już po dwóch latach eksploatacji wymieniać ją na nową. Dlatego też w ofercie moich usług znajduje się:

  • Naprawa pralek
  • Naprawa pralnic przemysłowych

Z reguły w pralkach i pralnicach przemysłowych, najczęściej uszkodzeniu ulegają elementy takie jak:

  • Blokada drzwi
  • Silnik elektryczny (szczotki węglowe silnika)
  • Programator , obecnie nazywany elektronicznym modułem  sterującym , który także naprawiam a nie tylko wymieniam na nowy.
  • Pompa spustowa wody, lub niedrożność układu spustowego.

Są to uszkodzenia, które można naprawiać przy dość niskich kosztach, a to pozwala na znaczne wydłużenie czasu eksploatacji kosztownego przecież urządzenia.

naprawa pralek i pralnic przemysłowychNaprawa pralek i pralnic przemysłowych

Oferuję usługę naprawy pralek realizowaną zarówno na miejscu u klienta (w przypadku mniejszych uszkodzeń), jak i na moim warsztacie (w przypadku uszkodzeń wymagających dłuższej analizy). Oczywiście naprawa pralnic z racji gabarytów urządzeń, realizowana jest zawsze na miejscu u klienta. Każdorazowo, po przeprowadzonej naprawie pralki lub pralnicy, udzielam gwarancji na elementy przeze mnie naprawiane.

Jeśli twoja pralka uległa uszkodzeniu, nie musisz od razu kupować nowej.
Zadzwoń do mnie pod numer 694 143 697
. Przyjadę na miejsce i po przeprowadzeniu oględzin ustalimy szczegóły i koszty naprawy.
Na terenie Rybnika dojazd do klienta GRATIS!